Weboldal készítés Szeged
Honlap készítés vállalkozásának, rövid határidővel
- tanácsok a honlap tartalmának felépítésére,
- grafikai tervezés: egyedi design és megjelenés,
- honlapkészítés: működő honlap elkészítése,
- keresőoptimalizálás,
- rendszeres karbantartás.
- vállalkozásának fontos a színvonalas és modern internetes megjelenés,
- mobil/tablet eszközökre is optimalizált honlapot szeretne,
- mostani weboldala nincs jó helyen a Google találatai között.
E-mail:
Hasznos tanácsok honlapkészítés előtt
Ügyfél: Legjobb eredményt akkor érhetünk el, ha az ügyfelet is bevonjuk a tervezés fázisaiba. Legyünk tisztában azzal mit is szeretne, mit és kinek akar kommunikálni. Csak egy ilyen közös munka során érthetjük meg az ügyfél céljait és az ügyfél is megismeri az online megjelenésben rejlő lehetőségeit.
Honlapkészítésre szánt összeg: Fontos, hogy egyezzünk meg a projekt teljes költségvetésében. Mire mennyi pénze van az ügyfélnek. Ennek segítségével be tudjuk mutatni a valós célokat, lehetőségeket. Felépíthetjük az ajánlatot modulokból is, amiből az ügyfél tud szelektálni, kiválasztani kevésbé fontosabb részeket, amelyek egy későbbi fázisban készülnek el.
Felhasználók: Nem magunknak készítünk honlapokat és nem is mindenkinek. A legrosszabb stratégia, ha mindenkinek szeretnénk eladni, kommunikálni.
Honlapkészítés Szeged: honlap tervezés hatékonyan
Átgondolt tervezéssel sok idegeskedést megspórolhatunk a honlapkészítés folyamata során. Megtervezni a honlap felépítését legyen a honlapkészítés egyik első lépése. Nincs két teljesen azonos honlap, nincsenek kőbe vésett szabályok, de le lehet írni a folyamatot, ahogyan elkészíthetünk egy jó honlapot.
» Tűzzünk ki elérhető, reális célokat!
Fontos, hogy honlapkészítés előtt egyeztessük a megrendelővel az elérendő célokat, ezekben legyen egyetértés. Definiáljuk azokat a reális számokat, amelyek elérhetőek - lehet ez látogatószám, konverziós arány, helyezés elérése a keresőkben.
Egy kis cégbemutató honlapnál, ahol csak 4-5 menüpont és oldal lesz elegendő a fő célokat meghatározni és egy honlaptérképet készíteni 1-2 mondatos leírással az egyes részekhez. Egy hírportálnál vagy egy összetett vállalati honlapnál sokkal nagyobb hangsúlyt kell fektetni a célok meghatározására, mit és hogyan akar az ügyfél kommunikálni, mi a kommunikáció legjobb formája és hogyan lehet ebbe a látogatókat belevonni.
» Webergonómia - Honlapkészítés a felhasználó szemszögéből
Professzionális honlapkészítésGondoljuk át kiknek is készül a honlap. Ha már ismerjük a honlap céljait, kik fogják használni, mit csinálhatnak a honlapon a látogatók, akkor következő lépésként tervezzük meg, hogyan épül fel a honlap, mi fog megjelenni az egyes oldalakon. Dolgozzuk ki az információs architektúrát, honlaptérképet, navigációs felépítést a honlapkészítés megkezdése előtt.
Fontos alaposan átgondolni, hogyan működik majd a honlap, hogyan vezessük a látogatót, melyek a legfontosabb funkciók. Sok webdesigner esik abba a hibába, hogy kihagyja ezt a lépést. Az esztétikai megjelenés háttérbe szorítja a használhatóságot. Egy jó UML diagram vagy honlaptérkép sokat segít. Olcsóbb és egyszerűbb először papírral és tollal megtervezni az alapokat, mint előbb designt tervezni, programozni és utána gondolkodni, hogyan is lehetett volna jobban megcsinálni.
» Gyakori kérdés, hogy mit tehetünk ha mégis azonnal az első helyen szeretne megjelenni?
Akkor ajánljuk a keresőmarketing szolgáltatásunkat, ahol az Adwords fizetett hirdetések segítségével már a honlap indulása után 1 órával ott lehet a keresési találatok élén!